[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Травень » 28

Виплати населенню компенсацій за вкладами Ощадбанку СРСР розпочнуться з червня. Про це повідомив  виконуючий обов'язки міністра фінансів України Ігор Уманський. 

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету міністрів України, з держбюджету виділяються 250 млн. грн. для виплати в 2009 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року до установ Ощадбанку СРСР. Виплати будуть проведені до 25 грудня цього року.

За словами начальника Івано-Франківської обласної філії ВАТ "Ощадбанку" Василя Кричука, наразі, офіційних вказівок відносно проведення в області виплат не було. Тому, говорити про суму виплат чи їх терміни - зарано.

На початку 1992 року на Прикарпатті нараховувалось близько 1 мільйона 300 тисяч вкладників Ощадбанку СРСР. Загальна сума коштів на ощадкнижках перевищувала 2,5 мільярди карбованців.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 556 | Дата: 28.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

27 травня  у селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району виникла надзвичайна ситуація місцевого значення, а саме зафіксовано попадання зворотних вод ТзОВ «Кроно-Україна» на очисні споруди комунального підприємства Брошнів-Осадської селищної ради.  Зворотні води були скинуті на очисні споруди без попередньої очистки, що спричинило виведення з експлуатації споруд біологічної очистки комунального підприємства та забруднення поверхневих вод річки Сівка. Про це повідомляє прес-служба Мінприроди.

Отримавши повідомлення про аварійну ситуацію,  спеціалісти Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області одразу виїхали на місце події. Перевіркою встановлено, що загальна кількість скинутих у поверхневий водотік забруднених вод складає 400м3. Працівниками Держекоінспекції  відібрано   проби  зворотних та поверхневих вод. Після отримання результатів аналізів будуть нараховані зби ... Читати далі »
Категорія: Суспільство | Переглядів: 637 | Дата: 28.05.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)