[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Травень » 19 » 19 травня відбулося ЗНО з української мови та літератури
07:58
19 травня відбулося ЗНО з української мови та літератури
У вівторок відбулося зовнішнє оцінювання знань випускників шкіл з української мови та літератури. Участь у цьому загальнообов’язковому тестуванні взяли 434 264 випускники поточного та попередніх років, що складає 94% від кількості зареєстрованих. Ті, хто за його результатами отримає менше 124 балів, втратять шанс стати студентами цього року, - повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Тестові зошити під охороною вже направлено до 47 пунктів перевірки та 9 центрів обробки. На пунктах перевірки 6 247 фахівців оцінять відкриту частину тесту, а у центрах обробки 492 працівники відсканують, а комп'ютери оброблять відповіді на питання закритого типу.
 
Найближчим часом Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) на своєму сайті www.testportal.gov.ua оприлюднить правильні відповіді на тести з української мови та літератури.
 
За два-три дні УЦОЯО має почати розміщувати дані про результати тестувань на персональних сторінках його учасників, а офіційно сертифікати з одержаною кількістю балів надійдуть до адміністрацій навчальних закладів до 22-го, а до учасників тестувань – до 27 червня.

Тим часом сесія зовнішнього оцінювання 2009 року подолала свій "екватор" – учасники вже пройшли 5 тестувань із 8, запланованих на цей рік. Найближче тестування відбудеться 26 травня, коли майбутні абітурієнти перевірятимуть свої знання з математики.
 
Джерело інформації - Інформаційний центр незалежного оцінювання.
Категорія: Освіта | Переглядів: 881 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]