[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Жовтень » 20 » У ЗМІ заборонили згадувати деяких кандидатів у президенти
10:19
У ЗМІ заборонили згадувати деяких кандидатів у президенти
Комітет виборців висловлює занепокоєння щодо демократичності виборчого процесу в Україні. Про це йдеться в заяві організації.

КВУ констатує відсутність політичної волі у більшості учасників президентських перегонів на проведення демократичних, прозорих та чесних виборів з дотриманням українського законодавства, міжнародних стандартів та морально-етичних норм під час ведення кампанії.

Станом на 19 жовтня залишилися актуальними всі попередні загрози проведенню чесних і демократичних виборів: не внесено змін до Закону про вибори Президента України, не прийнято Закон про державний бюджет України на 2010 рік, не припинено повноваження члена Центральної виборчої комісії, який досяг пенсійного віку.

Також КВУ нагадує, що законодавство про вибори отримало вкрай негативну оцінку Європейської Комісії.

Також занепокоєння в КВУ викликають процеси, які можна охарактеризувати як повернення цензури в загальнонаціональні та регіональні ЗМІ.

"КВУ вже неодноразово висловлювався щодо засилля в ЗМІ "замовних" матеріалів". Однак останнім часом почалися з‘являтися ознаки прямої цензури", - йдеться в заяві.

За неофіційною інформацією від журналістів в деяких редакціях існують "фільтри на згадування окремих прізвищ, редактори та топ-менеджери ЗМІ беруть участь у спеціальних нарадах у виборчих штабах".

 
Джерело інформації - інформаційно-розважальний портал "Сім'я і Дім"
Категорія: Політика | Переглядів: 692 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]