[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2011 » Грудень » 16 » Близько 55% коштів резервного фонду Кабміну піде на вирішення проблем Калуша
16:28
Близько 55% коштів резервного фонду Кабміну піде на вирішення проблем Калуша
Як повідомив міський голова Калуша Ігор Насалик, цього понеділка в Міністерстві екології відбулася нарада за підсумками роботи комісії, яка минулого тижня вивчала екологічні проблеми Калуша. Засідання тривало дві години і його результатом стало визначення переліку робіт, які наступного року профінансує держбюджет. На нараді, зазначив міський голова, було сказано, що Калуш у 2012 році може розраховувати на близько 55% екологічних коштів резервного фонду Кабміну (наприклад, у 2010 році у резервному фонді Кабміну було закладено 1,5 млрд. грн., з яких близько 1,3 млрд. освоїли, у тому числі і для подолання надзвичайної ситуації в нашому місті). Вірогідно, для того, щоб таке фінансування було можливим, доведеться знову оголосити Калуш зоною надзвичайної ситуації.

Крім робіт на Домбровському кар’єрі і полігоні токсичних відходів, наступного року, зазначив Ігор Насалик, розпочнеться фінансування програми відселення людей.

Визначено і відповідальних за напрямками робіт. Міністерство надзвичайних ситуацій буде займатися кар’єром, Міністерство будівництва і регіонального розвитку — відселенням, а Міністерство екології — вивезенням гексахлорбензолу. До листопада питання гексахлорбензолу, переконаний міський голова, буде зняте.

На нараді були присутні і представники міжнародних організацій, які виявили бажання фінансувати і контролювати реалізацію цих програм. «Переконаний, що ми будемо жити в екологічно чистому, європейському місті», — заявив мер.

Джерело інформації - kalush.info
Категорія: Економіка | Переглядів: 389 | Додав: CHERNISHOV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]