[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2010 » Квітень » 1 » На Прикарпатті «Весна-2010» забере до війська 750 юнаків
14:35
На Прикарпатті «Весна-2010» забере до війська 750 юнаків
Сьогодні, 1 квітня 2010 року, офіційно розпочалась призовна кампанія «Весна-2010». Загалом до лав Збройних Сил України буде скеровано 750 молодих прикарпатців. До елітного «Президентського полку» підуть служити 11 юнаків. Про це повідомив підполковник Тарас Грень із Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Більшість юнаків, 278, проходитимуть службу у сухопутних військах, 191 – у Повітряних силах; до Військово-морських сил буде скеровано 40 хлопців.

«До весняного призову ми підготувались ретельно, – стверджує обласний військовий комісар підполковник Геннадій Долгашов. – Заздалегідь були підготовлені приміщення обласного збірного пункту; проведено роз’яснювальну роботу з призовниками, їхніми батьками, а також з працівниками військкоматів, зокрема щодо попередження хабарництва та зловживань службовим становищем».

Розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації затверджено склад призовної комісії, лікарської групи, яка буде проводити обстеження весняних призовників. Військовий комендант міста Івано-Франківська та дирекція відокремленого підрозділу «Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень» визначили місця у потягах для перевезення призовників за місцем служби.

Водночас військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону полковник юстиції Михайло Олейняш нагадує прикарпатським юнакам від 18-ти до 25 років: якщо вони і не отримали повістку, «все одно мають з’явитися до військкомату за місцем проживання». Адже чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу (ст. 335 КК України, – ЗІК.) – обмеження волі до 3-х років. Враховуючи суспільну небезпеку такого діяння, суди в основному призначають штрафи в розмірі декількох тисяч гривень.
 
Джерело інформації - Західна інформаційна компанія
Категорія: Статистика | Переглядів: 543 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]