[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2011 » Січень » 24 » Допомогу отримуватимуть більше малозабезпечених сімей
10:08
Допомогу отримуватимуть більше малозабезпечених сімей
Як повідомила перший заступник начальника управління праці й соціального захисту населення міської ради Надія Рим, якщо сім’я опинилася в складних життєвих обставинах, то цього року вона має більше шансів отримати допомогу від держави: з 1 січня зріс поріг, за яким надається допомога малозабезпеченим сім’ям.

За словами Надії Рим, торік у Калуші таку допомогу отримали всього 120 сімей. В управлінні вважають, що цього року їх кількість має зрости. Тому малозабезпеченим сім’ям варто проконсультуватися в управлінні праці й соціального захисту населення щодо визначення права на цю допомогу. Скажімо, якщо в сім’ї мати доглядає за дитиною до трьох років і отримує 130 грн., батько працює на півставки й одержує приблизно 400 грн., то вони можуть звертатися в управління за допомогою. Або ж людина втратила роботу, стала на біржу, теж може звертатися, радить перший заступник. Звичайно, ця допомога не є постійною, вона надається на півроку. Будь-яку консультацію можна отримати за тел. 5-21-55. За цим же телефоном можна попередньо записатися на прийом.

Також, на відміну від минулого року, сім’ї, які одержуватимуть соціальну допомогу як малозабезпечені, до основного розміру допомоги отримуватимуть ще доплату в розмірі 60 грн. на кожну дитину. Торік доплата надавалася тільки на дітей із багатодітних сімей.

Джерело інформації - газета "Дзвони Підгір'я"
Категорія: Суспільство | Переглядів: 623 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]