[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2012 » Січень » 16 » Депутати Калуша встановлять меру Насалику “надбавку на вирішення соціально-побутових питань”
09:47
Депутати Калуша встановлять меру Насалику “надбавку на вирішення соціально-побутових питань”
Офіційний сайт Калуської міської ради оприлюднив проект рішення Калуської міської ради "Про встановлення надбавок та преміювання міському голові", яке розглянуть уже на найближчій сесії. 

У проекті рішення йдеться про те, щоб установити і дозволити виплачувати міському голові Насалику Ігорю:

1. Щомісячно:

1.1. Надбавку за вислугу років, виходячи із посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування і залежно від стажу служби в органах місцевого самоврядування.

1.2. Надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років як керівному працівнику, який безпосередньо займається розробленням нормативно-правових актів.

1.3. Премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету Калуської міської ради, та економії коштів на оплату праці;

1.4. Матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує його середньомісячної заробітної плати.

1.5. Матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує його середньомісячної заробітної плати.

Нагадаємо, що згідно з офіційною декларацією міського голови Ігоря Насалика за 2010 рік він упродовж року заробив майжен 150 тис. гривень. І це все — зарплата.

Джерело інформації - газета "Вікна"
Категорія: Політика | Переглядів: 717 | Додав: CHERNISHOV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]