[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2010 » Березень » 09
Нещодавно в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 10 років, в якому взяли участь 22 учнів з різних міст області. Серед них були і шестеро учнів Калуської кімнати шко­ляра.

В результаті цікавої боротьби абсолютним чемпіоном області став учень ЗОШ №10 Михайло Шахов, який виграв усі дев’ять партій. Чемпіонкою ж області серед дівчат стала учениця ЗОШ №7 Світлана Фем’як, яка набрала 5,5 очка. І якби не нічия в останній партії, то стала б третім призером в абсолютній першості.

Участь у цих змаганнях стала можливою завдяки батькам юних шахістів, які профінансували цю поїздку в обласний центр.

Галина Шевчук,
керівник шахового гуртка Кімнати школяра
Категорія: Спорт | Переглядів: 886 | Дата: 08.03.2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)