[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2011 » Квітень » 5 » На вивезення з Прикарпаття гексахлорбензолу виділено 11,5 млн. грн.
16:16
На вивезення з Прикарпаття гексахлорбензолу виділено 11,5 млн. грн.
4 квітня 2011 року за поданням Мінприроди на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження «Про виділення коштів для здійснення у 2011 році невідкладних природоохоронних заходів із видалення та вивезення на утилізацію небезпечних відходів гексахлорбензолу». Розпорядженням передбачено виділення 11,5 мільйона гривень з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на проведення комплексу робіт із вивезення та утилізації небезпечних відходів з Івано-Франківської області. Про це повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів.

Зокрема, в цьому році планується вилучення та вивезення не менше 3285 тонн відходів гексахлорбензолу в зоні консервації Домбровського кар’єру для подальшої утилізації їх на спеціалізованому підприємстві Tradebe (Великобританія).

Це дозволить забезпечити ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, що склалася у місті Калуш та селах Кропивник і Сівка-Калуська Івано-Франківської області, поліпшити екологічну ситуацію, зменшити загрозу життю та здоров’ю населення регіону.

Нагадаємо, Калуш просить на 2011 рік з держбюджету 168 млн.грн. для вирішення екологічних проблем. 

Указом Президента України від 10.02.2010 №145 територію міста Калуш та сіл Кропивник та Сівка-Калуська Калуського району Івано-Франківської області було оголошено зоною надзвичайної екологічної ситуації.

У 2010 році проведено роботи з видалення відходів гексахлорбензолу з площі 4374 м.кв. та вивезено 8514 тонн відходів. Територія, на якій знаходяться залишки ГХБ, становить 14 тис. 991 м.кв., із якої необхідно видалити близько 22,5 тис. тонн небезпечних відходів.
Категорія: Суспільство | Переглядів: 505 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]