[Калуський інформаційний портал ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Arhi  
Форум » Загальний розділ » Мобільний зв'язок » Поговоримо про мобільні оператори
Поговоримо про мобільні оператори
Яким мобільним оператором ви користуєтесь ?
1. Київстар, Djuice, Мобілич [ 2 ] [66.67%]
2. MTC, Jeans, Екотел [ 0 ] [0.00%]
3. Life:) [ 1 ] [33.33%]
4. BeeLine [ 0 ] [0.00%]
5. Utel [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 3
info-kalush Дата: Понеділок, 02.02.2009, 12:09 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Отже, наскільки нам відомо на сьогоднішній день в Україні існує п'ять операторів мобільного зв'язку:

- Київстар
- MTC
- Life:)
- BeeLine
- Utel


 
info-kalush Дата: Понеділок, 02.02.2009, 12:17 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Оператори старожили і потужні за своїм обсягом, такі як Київстар та MTC настільки розгорнулись, що уже створили свої віртуальні оператори з незалежними тарифами.

Мобільний оператор Київстар включає в собі такі віртуальні оператори:

- Djuice
- Мобілич

Мобільний оператор MTC включає в собі такі віртуальні оператори:

- Jeans
- Екотел


 
info-kalush Дата: Понеділок, 02.02.2009, 15:28 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проголосував за Djuice. Користуюсь своїм пакетом ще від часів появи самого оператора. Купив його як вчився в університеті, тоді всі одногрупники сиділи на Djuice, адже то був перший оператор який на ті часи дозволив розмову в середині мережі говорити по 0 коп/хв.

Зараз, ясна річ, оператор зіпсувався в порівнянні з тим періодом. Є цікаві і вигідні для економії акції, але то вже далеко те.

Старі пакети Djuice набагато кращі за ті які можна зараз придбати в магазині чи мобільному салоні.

В мене старий пакет містить такі послуги, які дозволяють економити:

- Djuice НІЧ (в нових пакетах не діє).
- Djuice ДРУГ (в нових пакетах не діє).
- Djuice НОВОРІЧНИЙ (в нових пакетах не діє).
- Djuice Forever (діє в усіх пакетах).


 
info-kalush Дата: Понеділок, 02.02.2009, 15:49 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Доречі ще такий прикол при переході зі старого тарифного плану на новий тарифний план, наприклад на КОСМОНУЛЬ, то такі послуги, як Djuice НІЧ, Djuice ДРУГ, Djuice НОВОРІЧНИЙ автоматично відключаються. angry

Ось так витісняються тарифні плани старих пакетів в обмін на нові. cry

І ще один факт на старих тарифних плата за з'єднання - 0,27 коп, а на нових - 0,39 коп. wacko


 
Arhi Дата: Вівторок, 10.02.2009, 16:45 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Life:) для мене вже два роки поспіль як найкращий оператор у всіх розуміннях цього слова (слова - оператор). Тарифи на розмови задовільняють.
Інтернет - 100, СМС/ММС - 100, "антивизначник номера", "МеЛорінг" - то є пакет послуг які я замовляю щомісячно.
Форма обслуговування контрактна ("Супер Life:) 50"). Звичайно, що покриття бажає кращого. Але це не настільки великий мінус, щоб змінювати оператора. cool
 
Arhi Дата: Середа, 11.02.2009, 23:13 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
І знову цікава акція від оператора Life:)
Quote
Дзвони вдвічі дешевше!
Бажаєте дзвонити вдвічі дешевше? Тепер з тарифним планом "Вільний life:)" це можливо!

Поповнюйся на 35 грн - отримуй 70 грн.
Поповнюйся на 50 грн - отримуй 100 грн!*
Весь 2009 рік!
Тому дзвоніть та використовуйте послуги вдвічі дешевше.

Акція діє до 2010 року з дати підтвердження участі в ній - для існуючих абонентів та автоматично для нових.

Для підтвердження участі в акції наберіть *141*3# . Підтвердження участі безкоштовне.

* Бонуси надаються протягом доби у розмірі поповнення рахунку на суму від 35 грн одним платежем. Максимальний бонус - 50 грн. Наприклад: при поповненні рахунку на 35 грн одним платежем абонент отримує 35 грн на основний рахунок та 35 грн на бонусний рахунок; при поповненні рахунку на 50 грн одним платежем абонент отримує 50 грн на основний рахунок та 50 грн на бонусний рахунок. При повному використанні основного та бонусного рахунку на послуги абонент тим самим сплачує за власні кошти половину від вартості наданого обсягу послуг. У випадку відсутності поповнення, у відповідний місяць бонуси не надаються.


Особисто для мене ця акція дуже вигідна

Більш детальніше безпосередньо на офіційному веб сайті оператора.

 
info-kalush Дата: Четвер, 26.02.2009, 11:43 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Півтора року користувався пакетом Life:), але то було суто заради інтернету, але швидкість там дуже-дуже мала, хоча на той час коли вдома (часний сектор, поблизості ніодного провайдера інтернету) не було інтернету, такий віріант мене задовільняв.

Та потім пройшла перша хвиля підйому цін, клієнтів на інтернет від цього оператора значно поменшало, збільшилась швидкість каналу, але й це було не надовго, після другої хвилі підвищення тарифів на інтернет і я сам перестав користуватись їхнім інтернетом.

Надалі користувався пакетом заради дзвінків на оператор Life:) (типу халява, але спершу ту халяву треба проплатити 25 грн.). А так як перестав користуватись інтернетом, то й перестав поповняти, вхідні, вихідні заблокували через півтора місяця.

Я обдумав, що поповняти обидва оператора щомісяця - то штука нездорова, та й дістало таскатись з двома телефонами, і пакет оператора Life:), був зпалений на вогні і горів він синім полум'ям. biggrin


 
Bodyan Дата: Вівторок, 03.03.2009, 10:17 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
КИЇВСТАР - однозначно! smile
 
Fury Дата: Четвер, 23.11.2017, 22:26 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Да я всякими пользуюсь операторами. Главное, что iphone 8 plus характеристики позволяют мне постоянно находиться на связи и длительное время. Зацените: https://tehnoezh.ua/apple/iphone-8-plus/
 
Мурзик Дата: Вівторок, 12.12.2017, 01:05 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Да уж.
 
zhyttabentezhne Дата: Вівторок, 30.01.2018, 19:06 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
лайф - один з кращих на даний час

Де в Калуші оформити довідку про несудимість http://salex-lcc.com.ua/dovidka....i.html
 
Форум » Загальний розділ » Мобільний зв'язок » Поговоримо про мобільні оператори
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: