[Калуський інформаційний портал ]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: info-kalush  
Форум » Наш портал » Присвячується модераторам » Права та обов'язки модераторів
Права та обов'язки модераторів
info-kalush Дата: Вівторок, 03.02.2009, 23:02 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
ВСТУП:
Хтось скаже що ця тема не є актуальною і являється безглуздою, адже я природжений модератор і я сам знаю що маю робити і коли. І мені зовсім не потрібно зачитувати мої права та розказувати про мої обов'язки. Та насправді, це просто людська самовпевненість і бути модератором на форумі не так просто як здається. Отже, ця тема є не просто актуальною а й дуже важливо.

ЦЕ ВАЖЛИВО:
Кожен майбутній модератор спочатку повинен ознайомитись з цією темою, а також постійно перечитувати її повідомлення, які оновлюватимуться поступово.


 
info-kalush Дата: Вівторок, 03.02.2009, 23:22 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
ПРАВА МОДЕРАТОРА:

*** Модератор, одночасно являється і учасником форуму, а отже користується правами користувача:

- створювати теми
- редагувати свої теми
- створювати опитування
- редагувати свої опитування
- прикріплювати файли
- відповідати на повідомлення
- редагувати та видаляти свої повідомлення

*** Права модератора, які недоступні іншим учасникам форуму:

- редагувати та видаляти теми інших користувачів
- редагувати та видаляти повідомленняінших користувачів
- переміщувати теми
- переміщувати повідомлення
- закривати теми (залишати повідомлення тимчасово заборонено)
- видаляти теми
- опускати теми (відмінити опцію прикріпленої зверху теми)
- зафіксовувати перше повідомлення (перше повідомлення завжди зверху)
- з'єднувати теми
- роз'єднувати теми
- відмінити усі підписки на тему


 
info-kalush Дата: Середа, 04.02.2009, 01:03 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
ОБОВ'ЯЗКИ МОДЕРАТОРА:

*** Підтримувати порядок та чистоту на форумі:

- якщо учасник форуму використовує в своїх повідомленнях нецензурну лексику або флуд, то модератор повинен попередити його про порушення через систему "Особистих повідомлень" і видалити повідомлення з теми.

- якщо учасник проігнорував повідомлення модератора і продовжує інтенсивно писати аналогічні повідомлення, модератор повинен повідомити про це адміністратора, який в свою чергу знищить нік користувача-порушника назавжди.

- якщо випадково створена тема аналогічна уже існуючій раніше, модератор форуму за власною ініціативою може видалити одну із них, скопіювати вибірково повідомлення з останньої до першої і тоді останню видалити, або ж провести об'єднання цих тем в одну.

- якщо сюжетна лінія в темі роздвоюється і утворює дві вітки спілкування, модератор заради порядку в темі повинен перебрати кожне з повідомлень і розбити тему на дві різні теми.

- якщо тема створена учасником містить характер, що не відповідає даному форуму, модератор може видалити тему, або перемістити її у інший форум, характер якого відповідає цій темі.

*** Підтримувати активність та високу відвідуваність форуму:

- якщо кількість перспективних тем на форумі значно зменшилась, або активність форуму дуже низька, модератор повинен створювати нові теми, які б підвищили активність та відвідуваність даного форуму.

- якщо знижується активність однієї з тем, модератор повинен вишукувати цікавий матеріал і поміщати його в свої повідомлення для збільшення відвідуваності теми учасниками форуму.

- якщо тема стає неперспективною, модератор може її закрити, тобто перегляд теми буде можливий, але дописати повідомлення буде неможливо. Спершу, ніж закрити форум, модератор повинен залишити повідомлення в темі, яке й буде останнім. В повідомленні вказати причину закриття даної теми.

- якщо знайдеться учасник, який захоче продовжити спілкування в темі, він пише повідомлення до модератора відповідного форуму, а той якщо бачить подальшу перспективу розвитку теми, відкриває її.

- модератор має право видалити закриту тему в будь-який час. Адже закрита тема являється недіючою.


 
Форум » Наш портал » Присвячується модераторам » Права та обов'язки модераторів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: