[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2011 » Червень » 6 » В районах будуть створені комісії з інвентаризації земель
12:53
В районах будуть створені комісії з інвентаризації земель
Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк не раз заявляв про те, що землю, яка не використовується за призначенням, слід забирати у резервні фонди. Сьогодні він вирішив перейти від слів до діла.

«Необхідно створити в районах комісії по інвентаризації земель і прийняти рішення щодо використання земель за с/г призначенням, — наголосив голова ОДА Михайло Вишиванюк, — і якщо землі не використають за призначенням, вони не доглянуті і заросли бур’янами, ми заберемо їх у резервні фонди територіальної громади».

Після згоди членів Комітету з економічних реформ на створення комісії по інвентаризації земель Михайло Вишиванюк розглянув пропозицію угорців, які уповноважені від Європейського Союзу працювати із східними країнами, надати Івано-Франківській області кредит на 10 років під 6 % річних для будівництва молочного комплексу.

«Такий комплекс повинен бути в нашій області, щоб мати свою якісну продукцію», — зазначив Вишиванюк.

Комітет вирішив зібрати нараду представників районів області і на ній прийняти рішення, який район буде братися за проект.

І наостанок голова обласної державної адміністрації звернув увагу усіх членів комісії на закон України «Про доступ до публічної інформації». «Усім без винятку уважно вивчити цей закон і розмістити на своїх сайтах декларацію про свої доходи», — наказав голова ОДА.
Категорія: Політика | Переглядів: 483 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]