[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2016 » Лютий » 28 » У Підмихайлі збирають підписи проти надання учасникам АТО землі під забудову
13:07
У Підмихайлі збирають підписи проти надання учасникам АТО землі під забудову

До редакції «Вістей Калущини» звернулися учасники АТО з Підмихайля, яких надзвичайно обурив вчинок односельчан, котрі виступили проти їх законного права отримати земельні ділянки і навіть зібрали  підписи.

«Прикро чути від односельців слова: "Дезертири! Ми вас туди не посилали», —  зізнаються чоловіки.

23 лютого цього  року Підмихайлівська сільська рада прийняла рішення «Про надання дозволу на виділення масиву для будівництва індивідуальних житлових будинків учасникам АТО». Землю для 11 учасників АТО з Підмихайля і 6 з Бережниці планують виділити в  урочищі «Іваньків» в с.Підмихайля. Йдеться про ділянку площею близько 2,5 га, яка в народі має назву «Смукова рінь» і розташована в межах населено пункту. Того ж дня депутати прийняли ще одне рішення — щодо надання дозволу на виготовлення детального плану місцевості для індивідуальних житлових будинків учасникам АТО.

 «І тут,  — розповідають учасники АТО, — активузувалися сільські активісти. Кажуть, що ми хочемо у них забрати пасовище. Але на тому пасовищі влітку  пасуться інколи 2, інколи 3 корови та 1 кінь.  Активісти почали писати заяви-протести, збирати підписи, щоб нам не виділяли земельні ділянки. Серед підписантів є кілька осіб з однієї хати та мешканці інших вулиць, які ніколи не випасали худобу на тій ділянці, яку сільрада вирішила надати учасникам АТО.

Прикро  відчувати до себе таке ставлення з боку людей  та слухати образи і звинувачення на свою адресу. Знайшлися й такі, що нас , учасників АТО, посилають будуватися під ліс, у хащі, де немає ні дороги, ні  ліній електромереж. Запитуємо, чому нас туди посилають, ми ж  не ховалися у лісі, коли нас мобілізовували? У відповідьпочули: «Ми вас туди не посилали».

Джерело інформації - газета "Вісті Калущини"

Категорія: Суспільство | Переглядів: 439 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]