[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2017 » Липень » 7 » У Калуші почали облаштовувати майданчики для збору сміття
14:30
У Калуші почали облаштовувати майданчики для збору сміття

Підрядна організація розпочала роботи з облаштування майданчиків для збору в місті твердих побутових відходів.

За інформацією управління житлово-комунального господарства Калуської міської міської ради договір на виконання підрядних робіт укладений з ФОП Мендела Ю.І.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», цього року у Калуші по Програмі охорони навколишнього середовища планують обладнати 25 закритих контейнерних майданчиків.

 За словами головного спеціаліста відділу благоустрою та закупівель УЖКГ Любові Тимків, за  рахунок екологічних коштів міського бюджету на ці роботи передбачено 500 тисяч гривень. Майданчики будуть розміщені на території як багатоповерхової забудови міста, так і приватного сектора.

Зокрема, на території, яку обслуговує КП «ЖЕО №1», встановлять один майданчик – на м-ні Шептицького,4, а на території  КП «ЖЕО №4» – шість: на вул. Пушкіна, 15-15 в, Січових Стрільців, 11 і 34 а, Б. Хмельницького, 19, Б. Хмельницького, 21-23 та О. Тихого, 2-4.

Щодо приватного сектора, то тут передбачено спорудити 18 майданчиків:

у Підгірках – три: на вул. Братів Козаків (біля могили Січовим Стрільцям), на вул. Вороного і вул. Новацькій;

 у Хотіні – сім: на вул. Шкрумеляка, Київській, Гайдамацькій (біля моста), Йосипа Сліпого (біля будинку культури), Козацькій, Львівській-Сковороди та Пилипа Орлика;

на Загір’ї – три: на вул. Сагайдачного (біля колії), Писарській та Крип’якевича;

на Височанці – п’ять: на вул. Ломоносова, Курбаса, Чехова, Височанка (біля будинку панахиди) та Банянській (поворот на вул. Виговського).

Відповідно на кожному майданчику буде залита бетонна площадка, яку огородять з трьох боків, а в приватному секторі ще й зроблять накриття.

Додамо також, що для нових майданчиків необхідно закупити і 69 нових баків для сміття, бо старі не підходять. Відповідно на сесії Калуської міськради, яка відбулася 25 травня, КП «Екосервіс» передбачили 100 тисяч гривень на закупівлю перших 15-ти контейнерів.

Як повідомив директор КП «Екосервіс» Ігор Свистун, вартість одного такого металевого бака становить близько 7 300 гривень.

У 2015-2016 роках у Калуші обладнали шість аналогічних майданчиків.

Джерело інформації - радіо Калуш ФМ

Категорія: Суспільство | Переглядів: 648 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]