[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2014 » Січень » 23 » Сплата податку на нерухомість у 2014 році.
16:02
Сплата податку на нерухомість у 2014 році.

Відповідно до ст. 265 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є юридичні особи, які мають у власності житлову нерухомість, а також фізичні особи-власники  нерухомого майна, сукупна житлова площа яких перевищує:


- 120 м. кв - у разі наявності у власності лише квартир;

- 250 м. кв - у разі наявності у власності лише житлових будинків;

- 370 м. кв - у разі наявності у власності і квартири і будинку.

Не є об'єктом оподаткування житлова нерухомість, що перебуває у власності держави; розташована в зонах відчуження; дитячі будинки сімейного типу; садовий або дачний будинок; будинки багатодітних сімей; гуртожитки; нерухомість дітей-сиріт, дітей-інвалідів.

Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на   1 січня звітного року і до 1 лютого цього ж року подають органу доходів і зборів за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію встановленої форми.

Вручення повідомлень-рішень з реквізитами для сплати відбудеться до 1 липня 2014 року, а строк сплати податку до 30 серпня 2014 року.

Пільги зі сплати податку не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здавання в оренду, використання у підприємницькій діяльності).

З метою уникнення непорозумінь при нарахуванні податку, відповідальні працівники Калуської ОДПІ просять громадян провести звірку даних щодо кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності, та розмірів площі таких об'єктів. Якщо звірка не буде проведена, то податок буде нараховуватися відповідно до тієї інформації, яка наявна у податковій інспекції.

Провести звірку можна на підставі оригіналів документів про право власності на об'єкти нерухомості та про житлову площу таких об'єктів. Звертатися можна щоденно до відповідального працівника секції №1 Центру обслуговування платників Калуської ОДПІ або модератора-консультанта.

Категорія: Політика | Переглядів: 493 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]