[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2014 » Липень » 17 » Реєстрація платника податку на додану вартість діє до дати анулювання такої реєстрації
12:34
Реєстрація платника податку на додану вартість діє до дати анулювання такої реєстрації

Якщо загальна вартість оподатковуваних товарів/послуг, що надається зареєстрованим платником ПДВ, за останні 12 календарних місяців була меншою від суми, визначеної статтею 181 Кодексу, за умови сплати суми податкових зобов’язань у випадках, визначених Розділом V Кодексу і такий платник подав заяву про анулювання реєстрації, то він є платником ПДВ до моменту анулювання реєстрації.

Анулювання проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі, якщо будь-яка особа, зареєстрована як платник податку протягом попередніх 12 місяців, подала заяву про анулювання реєстрації.

Анулювання реєстрації в даному випадку здійснюється на дату подання заяви платником податку.

Контролюючий орган анулює реєстрацію особи як платника податку, що подав заяву про анулювання реєстрації, якщо встановить, що він відповідає вимогам пункту 184.1 статті 184 Розділу V Кодексу.

У разі відсутності законних підстав для анулювання реєстрації контролюючий орган протягом 10 календарних днів після надходження заяви платника податку про анулювання реєстрації подає такому платникові податку вмотивовану письмову відмову в анулюванні реєстрації з поясненнями із зазначеного питання (підпунктами 184.2-184.4 статті 184 Розділу V Кодексу).

Довідково: про анулювання реєстрації платника податку контролюючий орган зобов’язаний письмово повідомити особу протягом трьох робочих днів після дня анулювання такої реєстрації (пункт 184.10 статті 184 Розділу V Кодексу).

 


 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 441 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]