[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2013 » Жовтень » 9 » Міністерство доходів і зборів України розпочало адміністрування єдиного соціального внеску
12:50
Міністерство доходів і зборів України розпочало адміністрування єдиного соціального внеску

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало  процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відтепер Міндоходів прийматиме та оброблятиме звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.

В Калуській ОДПІ реквізити рахунків та Довідник відповідності символу звітності класам професійного ризику виробництво та категорій платників єдиного внеску розміщено на інформаційному стенді на І-поверсі біля входу в Центр обслуговування платників податків.

Адміністрування єдиного внеску Міндоходів розпочато у зв’язку з набранням чинності законами України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” № 406-VII (далі – Закон № 406).

Категорія: Політика | Переглядів: 465 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]