[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2011 » Травень » 14 » Калуських матерів відзначила область
08:19
Калуських матерів відзначила область
На урочистостях в обласному центрі з нагоди Дня Матері грамотами голови обласної адміністрації й голови обласної ради були нагороджені дві матері-калушанки.

Високого визнання удостоїлися Галина Кукура — мати двох дітей з функціональними обмеженнями, громадський діяч, голова громадської організації «Діти сонця», і Оксана Квятковська — мати двох дітей-спортсменів, Мар’яни й Андрія, імена яких досить часто зустрічаються на шпальтах нашого тижневика серед переможців змагань різного рівня.

Ще одна мати-калушанка отримала надзвичайно хвилюючий подарунок. Для Зої Грималюк обласна влада зорганізувала зустріч із сином-солдатом Ростиславом, який служить у Президентському полку. Саме під час урочистостей мати отримала квіти з рук сина. Ця хвилююча зустріч була для неї надзвичайно приємним сюрпризом.

Як повідомила спеціаліст управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури й спорту міської ради Світлана Пасічник, нагороди від обласної влади калуські матері отримали за вагомий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей, дотримання сім’єю національних норм моралі, а також за збереження національних і духовних цінностей.
Категорія: Суспільство | Переглядів: 466 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]