[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2013 » Червень » 19 » Калуська ОДПІ: Випускники повинні завчасно подбати за власний ідентифікаційний номер облікової картки платника податку
11:05
Калуська ОДПІ: Випускники повинні завчасно подбати за власний ідентифікаційний номер облікової картки платника податку

До початку вступної кампанії до вищих та середніх навчальних закладів абітурієнтам слід завчасно подбати про присвоєння реєстраційного номера  облікової картки платника податків. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера входить до пакету документів, що подаються  до навчальних закладів при вступі. У разі, коли випускник ще не досягнув 16-річчя, подбати про реєстраційний номер облікової картки платника податків повинні батьки. Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та паспорт громадянина України одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Про це заявила представникам засобів масової інформації заступник начальника Калуської ОДПІ Марія Місюра.

Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, то треба подати засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва українською мовою. Зазвичай документ (довідка), що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі видається протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи, її законного представника або уповноваженої особи до державної податкової інспекції за місцем проживання. У такому документі зазначається реєстраційний номер облікової картки.

Протягом місяця в середньому реєстраційні номери облікової картки платника податків, більш відомі як ідентифікаційні коди, у Калуській ОДПІ отримують близько п’яти сотень осіб. Така кількість клієнтів у центрі обслуговування платників дозволяє без зволікань та у визначені законом терміни облікувати та видати документи про присвоєння реєстраційного номера усім бажаючим.

Щоб уникнути черг та непорозумінь в період вступної кампанії міндоходівці звертаються з проханням до майбутніх абітурієнтів не відкладати візит до податкової інспекції на останні дні.

Категорія: Освіта | Переглядів: 798 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]