[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2014 » Лютий » 27 » 28 лютого у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Севастополі відключать "Радіо 24"
23:52
28 лютого у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Севастополі відключать "Радіо 24"

Завтра, 28 лютого, у Києві, Харкові, Дніпропетровську і Севастополі хочуть вимкнути з ефіру Радіо «24». «Радіо 24» мовить в столиці на частоті 104,6 FM за договором із UMH, відповідно до умов ліцензії. 

Сьогодні колектив радіо отримав попередження про те, що завтра його ефір буде вимкнено, натомість на цій частоті з’явиться новостворене радіо «Вести ФМ».

Колектив Радіо «24», який впродовж трьох останніх місяців практично в цілодобовому режимі працював для того, аби об’єктивно і чесно інформувати слухачів про події в Україні, звертається до усіх небайдужих:
 

"Ми розуміємо, що завтра в Києві, Харкові, Дніпропетровську та Севастополі на частоті, на якій слухачі звикли чути музику і об’єктивні факти про події в Україні, з’явиться інформація зовсім іншого, діаметрально протилежного характеру. Ні для кого не секрет, хто стоїть за "Вести ФМ” і чого зараз прагнуть ці сили — РЕВАНШУ!

На жаль, у нас немає юридичної площини для відстоювання права наших київських слухачів чути правду, але у нас є моральний обов’язок — попередити людей про ту брехню, яка вже завтра буде литися на частоті, де ще вчора була правда і тільки факти! Будь ласка, будьте пильними і мудрими! Шкодуємо, що не можемо сказати вам зараз "до зустрічі на новій частоті”, оскільки всі останні роки Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видавала частоти лише "своїм” і для нас такої в столиці не знайшлося. Дякуємо, що були з нами!"
Категорія: Культура | Переглядів: 263 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]