[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Лютий » 12 » Купити квартиру за півціни - дешево, але ризиковано!
22:26
Купити квартиру за півціни - дешево, але ризиковано!
Донедавна про продаж конфіскованих іпотечних квартир на ринку нерухомості майже не йшлося. Та ситуація почала змінюватися. Початкова вартість іпотечної квартири спочатку може дорівнювати ринковим цінам. Але, якщо її не купують, то на повторних торгах ціну значно скидають. Така покупка — це ризик.

Механізм продажу квартири, власник якої не може оплачувати кредит, простий: після того, як позичальник стає неплатоспроможним, банк-кредитор через суд описує його заставлене майно і виставляє його на публічні торги.
Ризик для покупця у тому, що банк має право продавати квартиру лише після того, як кредитор перестане на неї претендувати. Однак, за словами юриста адвокатської контори Романа Бойка, людина, у якої у примусовому порядку банк забрав заставну квартиру, може ще довго оспорювати таке рішення у судах.
— Людина може звертатися із позовом до суду про визнання недійсними прилюдних торгів, — каже юрист. — Якщо квартиру у неї забрали шляхом виконавчого напису нотаріуса, то вона також може звернутися до суду з вимогою визнати цей документ таким, що не підлягає виконанню. Крім того, у квартирі, яку продає банк, уже можуть бути прописані люди, з якими новому власнику квартири потрібно буде владнати ще питання виселення без надання альтернативного житла. Знову ж таки, це можна зробити через суд. Але попередній власник може затягувати процес, звертаючись до різних служб та судів.
Банки можуть просто приховувати інформацію про судові тяганини. Але навіть, якщо у момент покупки такої квартири право на її власність не розглядає суд, то це не означає, що у майбутньому попередній господар не опам’ятається та не почне опротестовувати продаж банком його житла.
 
Джерело інформації - газета "Вікна".
Категорія: Суспільство | Переглядів: 932 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]