[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Лютий » 2 » У Підмихайлі четверо школярів побили однокласника
22:13
У Підмихайлі четверо школярів побили однокласника
Здавалося б, що тут такого: школярі часто б’ються між собою і ні для кого це не є новиною. Якби мова йшла про кілька штурханів чи запотиличників і десь на території шкільного подвір’я чи у коридорі, то це можна було б назвати буденними стосунками окремих учнів. Але коли бійка, вірніше — побиття, розгортається у класній кімнаті під час уроку і призводить до госпіталізації потерпілого, то таку подію сміливо можна віднести до розряду ексцесів.

— Сталася ця прикра пригода 30 січня у Підмихайлівській школі, — каже начальник відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Калуського міськвідділу УМВС в Івано-Франківській області, капітан міліції Тарас Бульба. — Під час уроку четверо учнів 5-го класу накинулися на однокласника, збили його з ніг і досить жорстоко побили. У результаті побиття хлопчина був доставлений у лікарню із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями поперечного відділу хребта та лобової частини голови, численними синцями. Як згодом пояснили розбишаки, причиною їхніх дій нібито було те, що потерпілий обзивав їх і бив, а вони йому дали здачі. Звичайно ж, іншого пояснення від них годі було і чекати. Хлопчина кричав, кликав на допомогу, адже, як виявилося, вчительки у класі не було, бо вона спізнилася на урок. Щоправда, на крик до класу заглянув учитель фізкультури. Але замість того, щоб розібратися у ситуації, спочатку навіть змусив "крикуна" повіджиматися від підлоги. Лише коли хлопчина знесилено впав, фізрук зрозумів, що у класі коїться щось дивне.

За словами Тараса Бульби, у працівників міліції під час розслідування інциденту виникало багато запитань, проте адресувати їх було нікому: на той час директор був у відпустці, завуч — на лікарняному. Учителька прийшла на урок, коли інцидент було "вичерпано", а батьки винуватців пригоди, яких, згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності, так і не можуть пояснити, звідки у їхніх дітей-п’ятикласників з’явилася така несамовита "доросла" жорстокість.
 
Джерело інформації - газета "Вікна".
Категорія: Кримінал | Переглядів: 1244 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]