[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Січень » 31 » Світова фінансова криза
00:11
Світова фінансова криза

Світова фінансова криза додала ще півгодини до щоденного ліміту часу, який середній британець витрачав на хвилювання, пише InoPressa з посиланням на The Daily Mail.

Тепер на душевні муки припадає, згідно зі статистикою, приблизно 2 години і 15 хвилин. Це означає, що в цілому за життя на переживання припадатиме 6,5 років; причому у жінок ця цифра більша (близько 7 років), а у чоловіків менша (5 років і 9 місяців).

Дослідження було проведене в режимі он-лайн, в ньому взяли участь 1500 осіб. Як з'ясували соціологи, як головна причина тривог питання вартості життя і цін на паливо потіснили навіть охорону здоров'я. Також в десятці "нервових тем" опинилися доходи, борги, рецесія, безробіття, злочинність, пенсії і особисті стосунки.
Нагадаємо, що, згідно із останніми опитуваннями серед європейців, головним приводом для смутку в 2008 році стали економічні перспективи - особисті і державні. І якщо швейцарці і австрійці оцінюють своє майбутнє як більш-менш передбачене, то росіяни разом з французами, італійцями і угорцями не чекають нічого хорошого. Проте, всі жителі старого світу солідарні в одному - краще джерело оптимізму в умовах кризи - це будинок і родина.
 
Джерело інформації - http://ua.for-ua.com/
Категорія: Статистика | Переглядів: 807 | Додав: olevas | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]