[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2009 » Січень » 5 » У Калуші відкрили Льодовий Палац
20:16
У Калуші відкрили Льодовий Палац

Сьогодні в Калуші, за участю Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка, відкрито Льодовий Палац імені Степана Бандери. Збудований він згідно державної програми „Хокей України”.

Відповідно, з держбюджету на загальнобудівельні роботи було виділено 15 мільйонів гривень. Кошти на будівництво комунікацій та благоустрою території виділила міська влада. Загалом на будівництво Льодового Палацу витрачено близько 20 мільйонів гривень. Льодовий Палац складається зі спортивного комплексу на 430 місць з арени для тренування та занять хокеєм і фігурним катанням. Льодова арена олімпійського стандарту. Наразі, це четвертий Льодовий Палац в Україні.

Льодові арени вже збудовані в Харкові, Херсоні та Донецьку.
За словами міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка у новому році розпочався другий етап реалізації програми «Хокей України»: закуплено обладнання та виділені земельні ділянки під будівництво ще 12 подібних льодових арен. Юрій Павленко запевнив, що до кінця 2009 року в Україні планується відкрити «ще як мінімум 12 льодових палаців з дитячо-юнацькими спортивними школами з хокею та фігурного катання».

Після урочистої церемонії відкриття відбувся хокейний матч між київським «Соколом» та місцевою командою»Ватра».
 
Джерело інформації - телерадіокомпанія "ВЕЖА".
Категорія: Спорт | Переглядів: 1953 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]