[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2013 » Липень » 26 » З початку року калуським платникам відшкодовано більше як мільярд гривень податку на додану вартість
14:17
З початку року калуським платникам відшкодовано більше як мільярд гривень податку на додану вартість

Це на 846 мільйонів гривень більше, ніж за перше півріччя минулого року. Левова частка цієї суми належить товариству «Карпатнафтохім». Про це заявив в.о. начальника Калуської ОДПІ Михайло Князевич.

 В тому числі право на «автоматичне» повернення цього податку отримали 6 підприємств на суму 31 мільйон гривень. Такий порядок відшкодування має свої безперечні переваги, насамперед, для платника: значно спрощено процедуру та зменшено терміни повернення коштів. Що дає змогу забезпечити стабільну господарську діяльність підприємства за рахунок швидкого поповнення обігових коштів. Крім того, стимулює вести бізнес чесно та  виплачувати гідну заробітну плату своїм працівникам.

 Що стосується інформації, оприлюдненої в газеті «Калуський нафтохімік» від 12 липня 2013 року, про невідшкодуванням ПДВ товариству «Карпатнафтохім», посадовець прокоментував наступне: «Сталася прикра помилка. Журналіст, який готував інформацію не розібрався в ситуації. При спілкуванні з представниками редакції газети мне запевнили, що найближчим часом буде опубліковано спростування».

Категорія: Економіка | Переглядів: 239 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]