[Калуський інформаційний портал ]
Головна » 2011 » Червень » 18 » Район фінансуванням із області — задоволений
11:34
Район фінансуванням із області — задоволений
На думку голови Калуської РДА Василя Петріва, місто, дійсно, мало фінансують із обласного бюджету. Однак, через те, що його вважають самодостатнім. 


— Область завжди вважала місто Калуш самодостатнім містом. Так воно було. І тому це — не перший день і не перший рік, коли Калушеві «урізали» фінансування. За час мого перебування на посаді заступника міського голови, Калуш ніколи не отримував із обласного бюджету фінансову підтримку на якісь об’єкти: це було рідкісне явище, — переконаний Василь Петрів.

— Що стосується району, то ми отримали все можливе фінансування. Звичайно, що ми хотіли більше. Але грошей завжди недостатньо. Під час останнього розподілу коштів обласного бюджету Калуський район отримав фінансування приблизно на одному рівні з іншими районами області. Тому говорити, що нас дискримінують, не можна. Тим більше, що у нас сьогодні є досить потужна фракція, яка б могла захистити інтереси міста чи району.

Нагадаємо, що голова Калуської РДА Василь Петрів є депутатом обласної ради від Української партії, обраним на одному з "мажоритарних” виборчих округів міста.

Джерело інформації - газета "Вікна"
Категорія: Політика | Переглядів: 310 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]