На яку дату продавцем товарів/послуг складається податкова накладна? - 25 Грудня 2014 - Інформаційний портал Калуського району
Четвер, 08.12.2016, 04:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Грудень » 25 » На яку дату продавцем товарів/послуг складається податкова накладна?
На яку дату продавцем товарів/послуг складається податкова накладна?
13:01

Податкова накладна складається у двох примірниках у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Один примірник видається покупцю, а другий залишається у продавця. У разі складання податкової накладної у паперовому вигляді покупцю видається оригінал, а копія залишається у продавця.

Відповідна норма визначена п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями. Також, з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 101.19).

Категорія: Суспільство | Переглядів: 102 | Додав: info-kalush | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]