[Калуський інформаційний портал ]

ОВЕН

(21.03 - 20.04)

Майже весь 2012 рік для представників цього знака буде роком прогресу в усіх сферах життя, зокрема в соціальному та матеріальному сенсі. Ви можете спокійно планувати (зокрема на першу частину року) просування соціальними сходами, майбутню зміну місця або роду діяльності. Рік 2012 - це час змін і новизни.

Те, що ви почали раніше, дасть «паростки» - у ваших задумів знайдуться шанувальники та прихильники, вас очікує матеріальна вигода. Необхідно проявити максимум сили та напористості, щоб «перетягти» на свій бік багато впливових людей і організацій. Ви зможете краще йти на контакт, знайдете підтримку зовні - й очікується це на самому початку року, ще до весни.

У 2012 році зростає інтенсивність і якість вашого особистого життя, на перше місце виходять кохані та друзі. Весна принесе деякі клопоти у взаєминах (і особистих, і ділових). Остерігайтеся надмірної залежності від інших у 2012 році, щоб весняні місяці не стали місяцями спотикань і гальмування ваших справ. Особливо несприятливими можуть виявитися березень-квітень, коли до всіх проблем можуть додатися й матеріальні труднощі.

Середина року буде більш спокійною. Ви зможете (хоч би частково) розібратися зі своїми клопотами та досягти певної рівноваги. Перші місяці другого півріччя виявляться досить складними. Загальний настрій, життєві сили (що позначиться на здоров'ї) будуть знижені, «підсушаться» джерела ресурсів, грошей, а також імовірні труднощі в налагодженні розуміння з близькими. Кінець літа проявить себе позитивно - багато проблем вирішаться. Саме на цей період варто планувати позитивні зміни в особистому житті, початок серйозного курсу оздоровлення. Перехід із літа до осені буде зовсім нестабільним у стосунках із людьми (і в роботі, і в особистому житті).

До середини осені 2012 року ви підійдете до нового, у чомусь екстремального, ризикованого періоду. Наприкінці осені можуть вилізти назовні колишні складнощі у стосунках. Остерігайтеся в цей час заздрісників, підлабузників і конфліктних людей у своєму оточенні. Доцільно перенести всі важливі зустрічі, ділові заходи, запуск нових осінніх проектів на кінець поточного року - тоді ви будете у виграшному становищі.ТЕЛЕЦЬ

(21.04 - 21.05)

Для багатьох Тельців перша половина 2012 року буде доволі хорошим часом, вона принесе багато сприятливих змін у їхні долі. Період підходить для закриття старих тем, підбиття підсумків 2011 року. У перші два місяці ви можете сміливо концентруватися на нових завданнях і планах.

Наприкінці зими і на початку весни астрологи радять бути більш уважними до стану свого організму. Також будьте обережні при спілкуванні з незнайомими людьми, добре все обмірковуйте, перш ніж ухвалити рішення, пов'язане з новими діловими партнерами. У цей період не здійснюйте серйозних покупок і вкладень грошей, щоб потім не пошкодувати. Із другої половини березня у Тельців спостерігатиметься прогрес у професійних і кар'єрних справах - вони можуть проявити себе як лідери, можуть зав'язати і зміцнити довгограючі ділові стосунки та партнерство. Середина весни зажадає від представників цього знака терплячості та стабільності. Треба буде жити за принципом: «тихіше їдеш - далі будеш» - це допоможе уникнути багатьох прорахунків і помилок.

Друга половина весни, попри складнощі у стосунках, стане часом позитивних змін, що дасть змогу здійснити багато раніше задуманих справ. Початок літа принесе Тельцям трохи меланхолії та депресивний настрій. Представникам цього знака треба буде бути відкритими з близькими, прислухатися до їхніх порад. До середини літа більшості Тельців знадобиться обережність, оскільки існуватиме небезпека аварій, травм, проблем у поїздках. Імовірні турботи зі здоров'ям, а також проблеми зі співробітниками. Ближче до серпня очікується творчий і емоційний підйом, зросте сексуальність - це насамперед відчують інтимні партнери, представники протилежної статі.

Загалом уся друга половина 2012 року, зокрема друга половина літа, буде вдалою в коханні. До осені у багатьох Тельців імовірні зміни в особистому житті (наприклад, новий роман, заручини, шлюб). Уся осінь для представників цього знака буде часом стабільності й упевненості в собі, а також часом щасливих збігів, милих випадковостей і флірту. Тельцям можна запланувати на останні місяці 2012 року поповнення сім'ї, початок стосунків або реєстрацію шлюбу.БЛИЗНЮКИ

(22.05 - 21.06)

2012 рік буде дуже важливим для Близнят - він багато чого змінить у кар'єрі, соціальному статусі, а також у фінансовому житті. Якщо ви будете готові до нового, то найсприятливішим стане перший квартал 2012 року. Плануйте на цей період укладення важливих договорів (партнерських, банківських тощо), великі покупки. На початку року на обрії можуть з'явитися люди, які надалі можуть зіграти велику роль у вашому житті.

Перша половина весни буде складною для налагодження як ділових, так і особистих стосунків, тому багато будуть змушені змінити свої плани на друге півріччя 2012 року. До середини весни у вас з'являться нові задуми, ідеї. Ви захочете розповісти про них світу, знайти співчуваючих. Але, на жаль, багато ваші задумів так і залишаться нереалізованими. Кінець весни - початок літа буде найсприятливішим часом для реалізації планів. Також на цей час добре планувати важливі поїздки. Середина літа буде не дуже сприятливою для реалізації амбіційних проектів, тому цей час краще присвятити близьким. Зверніть увагу на роботу ендокринної системи та травного тракту. Кінець літа - кращий період для важливих зустрічей, переміщень (ділових і особистих), важливих покупок.

На початку осені ваше оточення сприятиме реалізації задуманого - скористайтеся моментом, оскільки другий такий шанс з'явиться нешвидко. Максимум везіння ви відчуєте на собі в середині осені. Наприкінці осені треба знизити темпи скорення світу, щоб не розпустилися руки заздрісників, пліткарів і інтриганів у вашому найближчому оточенні. В останні місяці 2012 року можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.РАК

(22.06 - 22.07)

Першу половину року вам треба бути більш уважними, частіше прислухатися до друзів, улюблених людей, до тих, у кого є великий досвід у цікавій для вас сфері життя. Ви можете досягти більшого, будучи пов'язаними з кимось, у парі з кимсь. Але початок року буде для вас не дуже везучим - позначиться ваша минула неуважність і безтурботність у виборі того, з ким бути, кого кохати, з ким вести справи. Якщо раніше ви не виконували якихось домовленостей, обіцянок, підставляли когось, чекайте відплати.

На самому початку року може спостерігатися якийсь спад вітальності, погіршення роботи імунної системи. Займіться своїм здоров'ям, більше бувайте на свіжому повітрі. Ближче до кінця зими зростуть життєві сили й оптимізм - і ви почнете радіти життю. У другій половині весни ймовірні проблеми в сімейних і любовних стосунках через вашу зрослу чутливість і конфліктність. Від початку другого півріччя треба провести аудит ваших планів і цілей. Перегляньте ті завдання, які можуть виявитися нелегкоздійсненними. До середини літа ймовірні позитивні зміни в любовних стосунках і взаєминах взагалі. Буде можливість налагодити стосунки зі співробітниками, друзями й партнерами.

Друга половина літа підходить для шлюбу й активної співпраці. Життя може подарувати вам другий шанс у старих ділових і любовних стосунках. Друга половина осені дозволить Ракам максимально проявити свій творчий потенціал і розширити сферу свого професійного впливу, піднятися соціальними сходинками. Кінець року підходить для подорожей, зустрічей із приємними людьми, що, власне, і потрібно в передноворічний час.ЛЕВ

(23.07 - 23.08)

2012 рік стане часом позитивних змін і зльоту для більшості Левів, причому це стосується і професійної діяльності, й особистого життя. У цей час закладатиметься основа майбутнього благополуччя, успіху, що очікується через кілька років. Будьте відкриті новому, дійте динамічно, доводьте почате до кінця. У перші місяці року вам треба вирішити найважливіші справи, провести всі важливі зустрічі, спланувати друге півріччя.

Перехід весни в літо позначиться занепадом вітальности, якимось нездужанням і фізичною слабістю, що призведе до того, що вами буде незадоволене керівництво, виникатимуть конфлікти та суперечки з колегами. Із початком літа ви відчуєте великий прилив сил, до вас прийде творче натхнення. Зросте ваш шарм, тому збільшаться шанси влаштувати своє особисте життя. Також слід зазначити, що літо буде сповнене сюрпризів.

Ближче до осені у вас з'явиться більше часу для планування зими, а також зможете зайнятися своїм здоров'ям. Друга половина осені буде часом покращення добробуту й успіху. На початку зими можуть нагадати про себе хронічні захворювання.ДІВА

(24.08 - 23.09)

2012 рік принесе вам удачу в реалізації проектів, які народилися раніше, але для чогось нового він (особливо перша половина) буде не зовсім сприятливим. Хоч як би вам хотілося зайнятися чимось новим, почекайте, оскільки до успіху вас приведуть лише старі, рутинні справи.

У перші місяці року вам треба бути дуже уважними, беручи на себе відповідальність, звалюючи на свої плечі додаткову роботу. Постарайтеся ділитися обов'язками з колегами. Навесні ви можете відчути спад сил і енергії, побачити застійні явища в роботі та іншій діяльності. Спробуйте завчасно пошукати собі нове місце, щоб потім спокійно змінити місце роботи без зайвих переживань і нервів.

У середині року будьте обережні й уважні на дорозі та вулиці взагалі. Будучи за кермом, керуйтеся принципом: «Не впевнений - не обганяй». Остерігайтеся необачності в усьому. На початку літа можете прикупити собі щось новеньке, кудись поїхати - це суттєво підніме вам настрій. У середині літа краще більше часу проводити з сім'єю, зайнятися дрібним ремонтом у будинку. Ваша комунікабельність і вміння швидко та легко знаходити спільну мову з іншими допоможе в реалізації старих проектів.

Кінець літа принесе з собою знову занепад сил і труднощі. Восени вам вдасться стабілізувати, зміцнити особисті стосунки. Можна буде вирушити на відпочинок із коханою людиною, обговорити складні моменти вашого спільного життя, виправити те, що піддається виправленню. Кінець року принесе із собою нездужання та слабість.ТЕРЕЗИ

(24.09 - 23.10)

Увесь рік буде сприятливим часом для налагодження стосунків і зміцнення зв'язків із близькими. Вам вдасться виявити кращі якості свого знака - комунікабельність, уміння відчувати партнера, згладжувати «гострі кути» у взаєминах і вміння йти на контакт. Початок року буде періодом несподіванок і сюрпризів. Перші три місяці 2012 року внесуть у ваше життя нові тенденції, придбання, що вдало позначиться на вашій професійній діяльності. Головне - не проґавте свій шанс і не розмінюйтесь на дрібниці.

Знайдуться люди, які не погоджуватимуться з вами в багатьох питаннях - відганяйте їх від себе або йдіть самі. Спілкуйтеся, діліться наробітками та планами лише з тими, кому це справді треба, хто може підтримати вас, хто може допомогти піднятися «наверх». Із середини весни до початку літа відбуватиметься спад, гальмування справ і проектів, очікуються проблеми в роботі. Потрібно в цей час не дратуватися через невдачі і не виливати негативні емоції на близьких і рідних.

На початку літа у вашому оточенні можуть з'явитися недоброзичливці й інтригани, зросте ймовірність травм, падінь, аварій. Найважливіші справи краще перенести на середину - кінець літа - тоді у вас очікується знову підйом. Початок осені може бути дуже поспішним і авральним. Аж до середини осені вам треба бути дуже уважними та зібраними, щоб ні в чому не помилитися, не зробити хибних висновків, не ухвалити поквапливих рішень, не зробити непотрібних покупок.

В останні місяці року ви станете енергійними та сконцентрованими - саме так тоді й треба довести всім свою професійну придатність, а ворогам показати кузькіну матір. Можна сказати, що останні місяці 2012 року будуть такими ж важливими, як і перші. Якщо лінь не здолає вас до кінця 2012 року, то ви багато чого зможете здійснити.СКОРПІОН

(24.10 - 22.11)

Цей рік може змінити ваше життя. Багато Скорпіонів, як діаманти, засяють новою гранню свого таланту або своїх здібностей. Для багатьох це буде рік поступального руху вперед, причому завзятості, рішучості вам не позичати. Ви будете більше соціалізовані.Початок року і його перша половина - сприятливий час для партнерських стосунків, шлюбу. Рік стане вдалим для досягнення нових висот - як кар'єрних, так і фінансових. Постарайтеся винести з цього періоду максимум корисного.

Особливо важливими будуть перші два місяці, вони - своєрідний старт, а як ви стартанете, так і пройдете дистанцію. У цей час на вас зверне увагу керівництво. Покращаться ваші стосунки не лише особисті, а й із родичами. Цілком можливо, що багато Скорпіонів стануть батьками. Друга половина весни зажадає напруженої роботи та відстоювання своїх інтересів, особливо у справах. У середині року вам доведеться демонструвати світові, що ви чогось варті, що вмієте працювати в команді. Командний дух вам притаманний. Це необхідно зробити, адже початок літа доволі складний період для соціальної реалізації, час жорсткої конкуренції.

Все літо й початок осені намагайтеся проявляти заповзятливість, активно та відкрито спілкуватися. Цей період дуже доречний для всіляких любовних утіх, переживань, романтики. Усі ці стани та події вдало налаштують вас на творчий і позитивний лад, що буде корисним на початку-середині осені. Ви зможете нормалізувати своє особисте життя, закінчити старі, вже не дуже потрібні стосунки, налагодити здоров'я (а саме вирішити деякі проблеми в системі кровообігу).

Останні місяці року у вас спостерігатиметься спад фізичної активності. Постарайтеся обмежитися вузьким колом спілкування. Бережіть енергію для зустрічі Нового року.СТРІЛЕЦЬ

(23.11 - 21.12)

Рік загалом мирний і спокійний. Більшість Стрільців захоче зайнятися собою, пройти якісь тренінги (особистісного зростання, мотивації тощо). Можливо, це будуть якісь духовні практики, йога тощо. Буде багато нових знайомств, зустрічей, ваш світогляд розшириться. Ви братимете участь у групових проектах. Як наслідок, у вільних від шлюбних уз Стрільців є безліч можливостей познайомитися з новою людиною, яка відіграє значну роль у їхньому подальшому особистому житті, аж до шлюбу. Також імовірне знаходження нових ділових партнерів. Усе це важливо й актуально саме в перші місяці 2012 року - взимку й навесні. Треба розуміти, що результатів і в особистому, і в діловому житті ви досягнете завдяки своєму шарму й вмінню спілкуватися - спілкуватися з кожною новою людиною її мовою, мовою її інтересів, уподобань.

Перше півріччя також сприятливе для вирішення житлових питань. Покупка землі або будинку буде дуже вигідною. Успішність другого півріччя прямо залежить від ваших дій і вчинків у першу половину 2012 року. Старі зв'язки багатьох із вас перестануть задовольняти. І на стику півріч у вас буде багато шансів змінити ці сфери свого життя. Але не забувайте - старий друг кращий за двох нових. Не перестарайтеся! У середині літа доведеться забути про відпочинок - буде багато роботи, причому навряд чи це буде творчість, швидше за все, рутина. Це не найкращий час для поїздок, тим більше, розважальних.

До початку осені складнощі відійдуть на друге місце. Але перед днем народження більшість Стрільців відчує слабість і спад активності. Позначиться накопичена за рік втома. Тут вам і допоможуть навички, отримані на початку року - йогівські вправи з релаксації, медитації, самонавіяння (аутотренінг). Якщо ви правильно розставите пріоритети у своєму житті, то під кінець року відчуєте задоволення від завершеного циклу та сміливість у погляді в майбутнє.КОЗЕРІГ

(22.12 - 20.01)

Багато з вас приходять у 2012 рік з очікуванням серйозних змін у сфері кар'єри та соціальної реалізації. Рік дасть вам змогу забути все старе, звільнитися від боргів (і моральних, і фінансових). Цей рік загалом також налаштований на суто земні цінності - ви можете одружитися (або вийти заміж), можуть народитися діти, ви можете просто і банально розбагатіти.

Безліч своїх задумів вам треба реалізувати в першому півріччі - це найбільш вдалий час для нових справ. Ви зможете заручатися підтримкою нових спонсорів, меценатів, покровителів, які підтримуватимуть вас і допомагатимуть на шляху до мети. З середини весни вам буде дедалі складніше знаходити цих покровителів, та й просто помічників. Треба буде покладатися на власні сили та ресурси. Оскільки ви діятимете самостійно, вам треба поберегти сили й енергію - не розмінюватись на непотрібне і непід'ємне, не витрачатися марно, купуючи предмети розкоші, не вкладати гроші та сили в проекти сумнівної якості.

Найскладнішими будуть квітень - червень. Багато обіцянок, домовленостей можуть бути невиконаними або з боку ваших партнерів, або вами. Впустіть у своє життя, особливо восени, тільки перевірених і надійних людей, тих, із ким багато років разом, старих друзів, родичів.

Важливі зміни в житті відбудуться, швидше за все, в середині осені. Але їхати далеко, підписувати важливі папери в цей час не зовсім доцільно. Багато планів вам доведеться переглянути ближче під кінець року. І ще можна сказати, що останні кілька місяців 2012 року закладуть початок нового циклу цікавих і привабливих горизонтів на наступний, 2013 рік.ВОДОЛІЙ

(21.01 - 18.02)

Цей рік загалом буде присвячений навчанню та здобуттю нових навичок, як для приватного життя (наприклад, ви нарешті навчилися варити борщ або зав'язувати краватку коханому), так і в житті діловому. У першому півріччі ви будете відкриті всьому новому. Підготуйтеся заздалегідь до цього періоду. Знайдіть курси, на які вам хотілося б піти. Якщо навчання пов'язане з нинішньою професією, подумайте, як про це повідомити керівництву, щоб одержати компенсацію витрачених на курси фінансів. До літа вирішіть питання з навчанням, оскільки з другої половини року доведеться демонструвати світові (керівництву, партнеру), що час і ресурси, витрачені на заняття, не минули даром і дадуть плоди. Тим із вас, хто шукає нових партнерських ділових зв'язків, варто знати, що, відвідуючи свої заняття, вони можуть заповнити ці прогалини свого життя - партнери й інвестори з'являться та запропонують допомогу або співпрацю.

От особисте життя не таке вдале. Звісно, рік (перша половина особливо) принесе багато зв'язків і можливостей, але, крім 2-3 побачень, це нічим не закінчиться.

Осінь 2012 року буде як складним, так і продуктивним періодом. Ви багато чого зможете та встигнете. Початок зими позначиться традиційною втомою і слабістю органів і систем. Особливо варто звернути увагу на органи чуття, а конкретніше - очі, зір. Але треба не лише відвідати окуліста, а й хорошого дієтолога - йдеться не просто про ослаблення зору, а про ослаблення зору внаслідок стресів і неправильного харчування. З'ясуйте, яких мінералів і вітамінів бракує вашим очам у буквальному значенні, і починайте вживати продукти з потрібним вам набором речовин.РИБИ

(19.02 - 20.03)

2012 рік для більшості Риб буде найвезучішим із погляду особистого життя та взаємин. Зокрема остання третина 2012 року. Багато Риб відчують зміни у своєму житті ще з самого початку року. Як це відбуватиметься? Навколо вас буде велика кількість людей, які цікавляться вашою персоною. Цілком можливо, що ви починатимете щось будувати, починатимете з кимось зустрічатися, пробуватимете закохуватися, якщо можна так сказати, і пускатимете когось у своє життя. Але спершу ви поставатимете перед нерозумінням, відсутністю потенційно спільних цілей у вас і вашого обранця. Як уже зазначалося вище, все має закінчитися до середини другого півріччя 2012 року.

Весна - початок літа ознаменуються проблемами зі здоров'ям - побережіть ендокринну систему, підіть до ендокринолога. Не забувайте - простіше запобігти хворобі на самому початку, ніж потім сидіти все життя на дієтах і таблетках. Можливо, дехто з вас проведе дні на лікарняному ліжку. Але це все пройде, і восени ви знову будете в строю. До речі, ваша хвороба буде дуже хорошим приводом перевірити вашого нового обранця - наскільки він (або вона) терплячий і турботливий.

Позитивні зміни в роботі теж дадуться взнаки з другого півріччя, ближче до осені. Ваш шарм і привабливість можуть зіграти позитивну роль у вирішенні питань кар'єри та соціального зростання. Користуйтеся цим дарунком! Якщо все буде вдало, то в новорічну ніч, проводжаючи старий, 2012 рік, ви будете вдячні йому за вашу другу половинку. Кохання вам і миру!